Klasy trzecie w ramach zajęć przygotowały plakaty i transparenty zachęcające okolicznych mieszkańców do zrobienia porządków w swoich domach oraz do oddania elektrośmieci do najbliższego punktu ich zbierania. Dzień 23. 05. 2012 to w naszej szkole „Dzień Otwarty – Moje miasto bez elektrośmieci”. Trzecioklasiści wraz z Dyrekcją i nauczycielami wyruszyli ulicami naszego miasta do okolicznych przedszkoli. Dzieci wykorzystując przygotowane plakaty oraz informacje o tym co to są elektrośmieci oraz jak z nimi postępować – przekazywały te bardzo ważne treści w sposób jasny i czytelny, dostosowany do wieku swoich młodszych kolegów. Natomiast idąc ulicami miasta wskazywały mieszkańcom w jaki sposób można zminimalizować zagrożenia związane z elektro śmieciami.

fotokkaczmarek41_small.jpg fotokkaczmarek42_small.jpg fotokkaczmarek43_small.jpg fotokkaczmarek44_small.jpg
fotokkaczmarek45_small.jpg fotokkaczmarek46_small.jpg fotokkaczmarek47_small.jpg
Page: [1] [2][3]

Photo album created with Web Album Generator